قالیشویی بدون تردید از سخت ترین و طاقت فرسا ترین کارهای نظافتی در منزل می باشد، در گذشته خانواده های ایرانی خود عمل قالیشویی در منزل را به اتفاق فرزندان انجام می دادند اما امروزه به دلیل آپارتمانی شدن خانه ها، مشغله زیاد و همچنین مصرف زیاد آب شرب و نداشتن آب چاه تقریبا انجام این کار در منزل غیرممکن شده است.

قالیشویی بدون تردید از سخت ترین و طاقت فرسا ترین کارهای نظافتی در منزل می باشد، در گذشته خانواده های ایرانی خود عمل قالیشویی در منزل را به اتفاق فرزندان انجام می دادند اما امروزه به دلیل آپارتمانی شدن خانه ها، مشغله زیاد و همچنین مصرف زیاد آب شرب و نداشتن آب چاه تقریبا انجام این کار در منزل غیرممکن شده است. با تشکیل گروه های خدماتی آنلاین که قالیشویی یکی از کارهای آنهاست این مشکل برای همیشه حل گردیده است. سپردن شست و شوی فرش ها به افرادی که تجربه لازم و کافی در این شغل را دارند می تواند به مقدار قابل توجهی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شما گردد. گروه آنی کار با کادری حرفه ای و متخصص در زمینه خدمات آنلاین، کار قالیشویی را نیز انجام می دهد و قالی، فرش، موکت، خدمات لکه گیری و ترمیم و رفوی فرش های شما شهروندان گرامی را در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت به سرانجام می رساند، شما کاربر گرامی هم اینک با یک تماس تلفنی یا با استفاده از اپلیکیشن آنی کار می‌توانید از خدمات قالیشویی گروه آنی کار بهره مند شوید.

آنی کار قالیشویی آنلاین

خدمات قالیشویی شامل چه اعمالی است؟

خدمات قالیشویی تنها به تمیز کردن و شست و شوی فرش محدود نمی شود و سرویس‌هایی همچون رفوگری و لکه‌گیری هم شامل این خدمات محسوب می شوند، همچنین نباید نقش حمل و نقل اصولی را در خدمات قالیشویی نادیده گرفت لذا گروه خدماتی آنی کار به شما اطمینان می دهد که حمل و نقل فرش های شما به اصولی ترین شکل ممکن انجام گیرد و لطمه ای به فرش های شما وارد نگردد.

آنی کار قالیشویی آنلاین

آنی کار ارائه دهنده انواع خدمات در منزل به صورت آنلاین

تردید نکنید که آنی کار بهترین گزینه برای شست و شوی فرش های شماست. گروه خدمات آنلاین آنی کار با بهره گیری از نیروهای آموزش دیده، متخصص و قابل اعتماد کلیه خدمات قالیشویی را به شما ارائه می دهد. دایره خدمات قالیشویی آنی کار شامل شست و شوی انواع فرش ماشینی و دست بافت، موکت، پتو و ترمیم و رفو می باشد.

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در print
Print
اشتراک گذاری در email
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

تمامی حقوق برای آنی کار محفوظ است.