Terms-and-Conditions-Banner

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار)          

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی خدمات گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سرویس های ارائه شده توسط گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) اقدام کند.

همچنین از آنجا که گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) یک وب‌سایت ارائه دهنده خدمات آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده، هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به درخواست سرویس یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف ارائه دهندگان سرویس و شرایط ارائه دهندگان سرویس

خدمات  ارایه شده در وب‌سایت، توسط متخصصین گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) که تائید شده این شرکت هستند انجام می پذیرد. همچنین اعتبار متخصصین توسط گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.
– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا و شرایط خدماتی که متخصصین ارائه می دهند تحت گارانتی شرکت گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) می باشند.
– فاکتور خدماتی که توسط متخصصین در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست مشتری توسط متخصصین صادر می گردد.

– مشتریان حداکثر تا ۲ ساعت مانده به زمان ارائه سرویس و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.

– در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و آنی  تلاش خواهد کرد سرویس/سرویس های مورد نظر شما را در کمترین زمان ممکن ارائه نماید.

– لغو سرویس توسط کاربر حتی یک ساعت بعد از شروع ارائه سرویس به دلیل راضی نبودن کاربر از سرویس ارائه شده توسط متخصص امکان پذیر می باشد و در اسرع وقت متخصص دیگری جهت ارائه سرویس مورد نظر جایگزین می گردد.

– درخواست لغو سرویس تا ۱ ساعت بعد از شروع ارائه سرویس امکان پذیر می باشد.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) استفاده می‏‌کنید، درخواست اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید و یا به گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که ۳۰۰۰۷۷ تنها شماره‌‌ ای است که گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار)، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@anikaar.com اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار)، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار)، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) جزئی از اموال گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار)  محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست خدمات، مشخصات ، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار)، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.anikaar.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.anikaar.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

خسارت در هنگام انجام سرویس

گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سرویس‏‌ها در نهایت صحت و بدون مشکل به اتمام برسد. در صورت پیشامد هر گونه خسارت به مشتری که توسط بازرسین گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) سهل انگاری یا بی دقتی متخصص را تائید نماید، با توجه به کلاس های آموزشی ایمنی و تخصصی که برای متخصصین برگزار می گردد خسارت های وارد شده توسط متخصص مربوطه تامین خواهد شد که ضامن پرداخت خسارت وارد شده شرکت گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) می باشد.
آسیب‏‌ها و خسارت های پیش آمده باید در عرض ۲۴ ساعت کاری به پشتیبانی مشتریان آنی کالا اطلاع داده شود.

نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات در گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار)، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ ‌وجه به معنی تایید فنی گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

۱. فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.
۲. برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.
۳. نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های خدمات و سرویس ها در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب خدمات خودداری کنید.
۴. نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر سرویس را در کنار هم بررسی کند.
۵. با توجه به تفاوت در سطح خدمات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر سرویس با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.
۶. جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.
۷. با توجه به ساختار بخش نظرات، از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.
۸. کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.
۹. قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد، تایید نخواهد شد.
۱۰. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
۱۱. از طریق نمودار تغییر قیمت در سایت می‌توانید از تغییرات قیمت آگاه شوید؛ لذا به‌هیچ‌وجه در بخش نظرات مبلغ «قیمت» را ذکر نکرده، درباره‌ی آن سؤال نکنید و نظری ندهید.
۱۲. در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های خدمات و سرویس ها خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.
۱۳. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
۱۴. تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با سرویس موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با سرویس را مطرح نکنید.
۱۵. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) را در قسمت مربوط اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.
۱۶. توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی سرویس ها جدا خودداری کنید.
۱۷. بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.
۱۸. لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.

شرایط ارسال پرسش یا پاسخ:

– بهتر است پرسش و پاسخ کوتاه و مختصر باشد؛ زبان و رسم‌الخط فارسی و اسلوب نگارش هم در آن رعایت شده باشد.
– برای آگاهی از تغییرات قیمت از نمودار تغییر قیمت در سایت استفاده کنید و به‌هیچ‌وجه در بخش پرسش و پاسخ در مورد «قیمت» نپرسید.
– از پرسش و پاسخ درباره‌ی آدرس سایر سرویس دهندگان فیزیکی یا اینترنتی و استفاده از لینک خودداری کنید.
– پرسش خودتان را فقط یک بار و زیر خدمات موردنظرتان بنویسید.
– از ثبت اطلاعات شخصی از قبیل ایمیل، شماره تماس و نام کاربری شبکه‌های اجتماعی در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ فقط باید در رابطه با سرویس باشد، بنابراین برای پیگیری یا سوال درباره سفارش با امور مشتریان گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) (شماره تلفن‌های ۳۲۲۳۹۱۸۳ – ۰۴۴) تماس بگیرید یا از طریق فرم صفحه “تماس با ما” با انتخاب موضوع پیگیری درخواست سوال یا درخواست خود را مطرح کنید.
برای ارسال سایر درخواست‌ها یا پیشنهادها، انتقاد یا شکایت های خود نیز از فرم صفحه “تماس با ما” استفاده کنید یا به ایمیل آدرس info@anikaar.com ایمیل ارسال کنید.

محتوا

گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و مورد تائید استفاده می‏‌کند.

وب ‏‌سایت گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
سایت گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

© کلیه محتویات سایت گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای سرویس ها در گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) قیمت‏‌های عادلانه ای است که غالباً توسط ارائه دهنده آن سرویس به صورت مصوب تعیین شده است و سایر سرویس ها بر اساس نوع و زمان ارائه سرویس و همچنین سرویس های مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.
با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سرویس های درخواستی، گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) نمی‌تواند قیمت ها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که سرویسی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود.

طرح تشویقی تخفیفات فصلی و دوره ای

طرح های تشویقی به منظور ایجاد تجربه یک درخواست خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از سرویس ها با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود که این سرویس ها تنها برای ساعت‏‌هایی امکان سفارش گذاری دارند. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران متخصصان همگی در حال انجام سرویس باشند زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت خدمات به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. در صورتی که سرویسی در روز قبل از تخفیفات به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش، سرویس در طرح تشویقی باشد، قیمت تخفیف خورده اعمال می‏‌شود.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
گل گستر اروم اسپوتا (آنی کار) خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

تماس با ما

ارومیه، ابتدای خیابان عطایی، جنب داروخانه حیدری شرکت گل گستر اروم اسپوتا

۰۴۴۳ ۲۲۳ ۹۱۸۳

۰۹۱۴ ۸۷۲ ۱۳۰۰

تماس با ما

ارومیه، ابتدای خیابان عطایی، جنب داروخانه حیدری شرکت گل گستر اروم اسپوتا

۰۴۴۳ ۲۲۳ ۹۱۸۳

۰۹۱۴ ۸۷۲ ۱۳۰۰

 

 

 

تمامی حقوق برای آنی کار محفوظ است.